JELGAVAS 1.ĢIMNĀZIJA

PROJEKTI


tetris

"TETRIS - Teaching TRIZ at School"

latv_val

"Personības un varas sadursme latviešu literatūrā"

arhitektura

"Nākotnes celšana, balstoties uz pagātnes pamatiem: vietējās arhitektūras salīdzināšana"

JAUNUMI

Inženieru dienas un semināri aprīlī

* Inženieru dienu un stundu pasākumi skolēniem.

* Pedagogu piedāvātie metodiskie semināri.

05.05.2015.           

LEPOJAMIES UN SVEICAM!

Starptautiskajā dabaszinātņu olimpiādē EUSO Austrijā:

2.vieta Latvijas komandas sastāvā - Artim Galvanovskim (9.m)

Pilsētas konkursā „Izzini Jelgavu”:

1.vieta - Mārim Būmanim un Kristapam Krivenam (9.m)

2.vieta - Aleksandrai Jefimovai, Mikum Krišam Novadam (9.m) un Jānim Grāvītim (9.a)

2.vieta - Ralfam Bāram (5.m)

atzinība - Anastasijai Bondarevai, Ksenijai Furmanovai (9.m), Alisei Gatiņai (5.m)

Paldies skolotājiem I.Skudrai, R.Dišereitei, K.Antonevičam, S.Rēdmanei!

Pilsētas konkursā „Jelgava – mana un tavējā”:

3.vieta - Andrim Buskem (8.b)

atzinība - Albertam Vanagam (11.h)

Paldies skolotājām I.Ulmanei un J.Mackēvičai!

Starptautiskā matemātikas konkursa „Ķengurs-2015” Latvijas līmenī:

10.vieta Latvijā - Jevgēnijam Hnikinam (10.i)

Savā klašu grupā labākie rezultāti mūsu skolā - Ričards Antsons (2.m1)- 36.vieta Latvijā!, Renāte Laure (5.m), Ilona Kabanova (7.m), Andris Buske (8.b), Māris Ķīselis (9.m), Santa Lauva (11.i)

Ventspils atklātajā tehniskās grafikas olimpiādē:

atzinība - Jevgēnijam Hnikinam (10.i) un Laurai Jegorovai (11.i)

Paldies skolotājam O.Vronskim!

24.04.2015.           

LEPOJAMIES UN SVEICAM!

Artis Galvanovskis (9.m)
jau otro gadu izcīnījis vietu Latvijas komandas sastāvā un piedalīsies

starptautiskajā Eiropas Savienības dabaszinātņu olimpiādē EUSO (Austrijā)

Arta loma komandā- būt galvenajam bioloģijas jautājumu zinātājam.

Lai veicas!

17.04.2015.           

LEPOJAMIES UN SVEICAM!

Pilsētas sociālo zinību konkursā "Būsim veseli!":

nominācija "Viszinošākā komanda" - 5.m klases komandai (Jana Maslaka, Karīna Sīle, Dagnija Krišāne, Agate Sloboda, Karīna Laure)

Paldies skolotājām I.Radčenko un L.Soldatenokai!

Zemgales reģiona skatuves runas konkursā:

1.vieta - Albertam Vanagam (11.h)

Paldies skolotājai A.Treijai!

16.04.2015.           

Galerijas

Attēlu galerija "Tikšanās ar Mārci Silineviču"
Mārcis Silinevičs ir mūsu skolas absolvents, pabeidzis RTU, strādā par mehatronikas inženieri SIA "Lexel Fabrika", kas pieder starptautiskajam koncernam "Schneider Electric". No sarunas:
* matemātikā nav svarīga atzīme - matemātika sakārto prātu;
* inženiera darbs katru dienu ir interesants, jo ir radošs;
* inženieris ir nākotnes profesija ar pieaugošu pieprasījumu darba tirgū un labu atalgojumu;
* mehatronika, pateicoties plašajām zināšanām, var kalpot arī kā laba bāze uzņēmuma vadīšanai.

15.04.2015.           

LEPOJAMIES UN SVEICAM!

Pilsētas latviešu valodas 5.-6.klašu olimpiādē:

1.vieta - Renātei Laurei (5.m)

3.vieta - Karīnai Sīlei (5.m)

Paldies skolotājai V.Hermanei!

14.04.2015.           

Galerijas

Ievietotas 3 attēlu galerijas:
* Tērpu kolekcijas "Satiksimies Jelgavā" (08.04.2015.)
* Komunistiskā terora upuru piemiņas brīdis Svētbirzī (25.03.2015.)
* Notikums mājturības stundā - tēma "Gliemezis mācās burtus". (10.04.2015.)

13.04.2015.           

LEPOJAMIES UN SVEICAM!

Tērpu kolekcija "Satiksimies Jelgavā":

izvirzīta XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku tērpu kolekciju skates-konkursa "Rakstu darbi" Zemgales posmam - darinātājas: Lolita Degtjarjova (9.a), Ieva Mušķe (9.a), Agnese Rimša (9.a), Anastasija Zundure (9.a), Aiga Baldere-Sildedze (9.m), Sabīne Belova (9.m), Anastasija Bondareva (9.m), Ksenija Furmanova (9.m), Juta Grigaļeviča (9.m), Sanita Višņauska (9.m)

Paldies skolotājām Z.Jevsinai un L.Stepenai!

10.04.2015.           

LEPOJAMIES UN SVEICAM!

Jelgavas pilsētas un Zemgales novadu skolu vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas olimpiādē (tēma " Latvijas Nacionālās Bibliotēkas jeb " Gaismas pils" tēls")
un
Jelgavas un Ozolnieku novada vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursā - izstādē " Rakstu darbi":

1.vieta (vecuma grupā) - Lita Lukašēvica (10.i)

09.04.2015.           

Galerijas

Ievietota attēlu galerija "Matemātikas konkurss 1.klasēm. (04.03.2015.)"

09.04.2015.           

LEPOJAMIES UN SVEICAM!

Pilsētas krievu valodas olimpiādē:

2.vieta "A" grupā - Liānai Ļeščenko (8.b)

2.vieta "B" grupā - Ilonai Kabanovai (7.m)

atzinība - Inesei Ļitvinai (6.m)

Paldies skolotājām T.Šembelei un S.Anševicai!

Pilsētas konkursā „Folklora Jelgavā”:

2.vieta - 7.m klases komandai (Rebekai Aleksejevai, Dacei Celmiņai, Ilonai Kabanovai, Megijai Kotovičai, Elizabetei Strupulei)

Paldies skolotājai I.Plivčai!

07.04.2015.           

Galerijas

Ievietotas 3 attēlu galerijas:
* Lieldienas sākumskolai
* Aerobikas festivāls
* 1.un 2.klasēm inženieru nodarbības IT - zīmējums ”Jelgavai 750” programmā „Molberts” (marts)

07.04.2015.           

LEPOJAMIES UN SVEICAM!

6.Zemgales reģionālajā ZPD konferencē:

3.vieta - Sintijai Strodei (12.m) latviešu valodniecības sekcijā

3.vieta - Gvido Bērziņam (12.m) inženierzinātņu sekcijā

atzinība - Evai Taubei (12.m) cittautu valodniecības sekcijā

atzinība - Artūram Mazuram (11.i) fizikas sekcijā

atzinība - Matijam Lodem (11.i) informātikas sekcijā

atzinība - Gitai Rutkai un Elīnai Kutumovai (12.m) socioloģijas sekcijā

atzinība - Edgaram Žulpam (11.i) zemes zinātnes sekcijā

atzinība - Viktorijai Muravkai (12.m) vides zinātnes sekcijā

Uz Latvijas ZPD konferenci izvirzīti S.Strodes, G.Bērziņa, E.Taubes, A.Mazura un M.Lodes ZPD

07.04.2015.           

Avīze

Ievietots skolas avīzes jaunais numurs!
Numurā lasiet:
* Inženieru dienas - HES, lidosta "Rīga", "Zili brīnumi" u.c.
* Aizvadīts 12. klašu Žetonu vakars
* Skolā būvē makaronu tiltus
* Basketbola aktualitātes
* Recenzija par teātra izrādi - "Provinces anekdotes"
* "Skolēns, kas domā par savu nākotni" - intervija ar J.Hnikinu 10.i
* Dzeja...

27.03.2015.           

Galerijas

Ievietotas 6 attēlu galerijas:
* Inženieru stundas angļu valodā
* Fizikas eksperimenti 1.klasēm
* Matemātikas konkurss Ķengurs
* Inženieru sarunas - būvinženieris
* Inženieru sarunas - materiāldizaina un tehnoloģiju inženieris (feb.)
* Torņu spēles - fināls (feb.)

21.03.2015.           

SVEICAM!

tehniskās grafikas un datorizētās projektēšanas skolotāju

Olafu Vronski

kurš 12.martā, aizstāvot promocijas darbu "Studentu grafiskās kompetences attīstība tēlotājas ģeometrijas studijās", ieguvis pedagoģijas zinātņu doktora grādu.

20.03.2015.           

LEPOJAMIES UN SVEICAM!

JSSC sacensībās LIELĀ BALVA 2015:

2.vieta - 10.-12. klašu komandai (K.Skvarcova, D.Burikina, E.Taube, V.Muravka, M.Maido, M.Landmanis, K.Liepa, K.Tomass, K.Rupmanis, A.Ļeščenkovs, K.Uļevičs)

18.03.2015.           

16.03.2015.           

LEPOJAMIES UN SVEICAM!

Jelgavas pilsētas daiļlasītāju konkursā "Riti raiti valodiņa":

2.vieta - Ksenijai Furmanovai (9.m)

3.vieta - Anastasijai Bondarevai (9.m)

13.03.2015.           

Žetonu vakars

Ievietotas divas attēlu galerijas - spied uz attēla!

13.03.2015.           

LEPOJAMIES UN SVEICAM!

Jelgavas pilsētas ģeogrāfijas olimpiādē:

2.vieta - Evai Taubei (12.m)

Paldies skolotājai V.Gruntei!

Zemgales reģiona 11.klašu angļu valodas olimpiādē:

2.vieta - Kristiānai Sīlei (10.i)

Paldies skolotājai A.Amsterei!

Valsts 11. atklātajā mājturības olimpiādē:

atzinība - Emīlijai Širinai (5.m)

Paldies skolotājai Z.Jevsinai!

Jelgavas pilsētas mājturības un tehnoloģiju olimpiādē:

2.vieta - Kristīnei Agnesei Ilmerei (6.m)

3.vieta - Elvīrai Līvai Birkenbaumai (5.m)

Paldies skolotājām Z.Jevsinai un L.Stepenai!

Atklātajā Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas angļu valodas olimpiādē:

3.vieta - Mikum Krišam Novadam (9.m)

Paldies skolotājai I. Caunai!

Jelgavas pilsētas matemātikas olimpiādē:

atzinība - Mikum Krišam Novadam (9.m)

Paldies skolotājai A. Duncei!

Jelgavas pilsētas ģeogrāfijas un vēstures konkursā "Jelgava- mana pilsēta":

atzinība par labiem rezultātiem - 8.a un 8.m komandai (A. Galilejevs, V.Pumane, A. Andžāns, R. Cimdiņš, E. Krusts, M. Grigorjevs)

Paldies skolotājai V.Gruntei!

13.03.2015.           

LEPOJAMIES UN SVEICAM!

Pilsētas ZPD konferencē:

1.vieta (latviešu valodniecība) - Sintijai Strodei (12.m)

1.vieta (cittautu valodniecība) - Evai Taubei (12.m)

1.vieta (vides zinātne) - Viktorijai Muravkai (12.m)

2.vieta (zemes zinātne) - Edgaram Žulpam (11.i)

2.vieta (informātika) - Matijam Lodem (11.i)

3.vieta (socioloģija) - Elīnai Kutumovai un Gitai Rutkai (12.m)

3.vieta (ekonomika) - Santai Bebrei (11.i) un Kristiānam Štokmanim (12.a)

3.vieta (fizika) - Artūram Mazuram (11.i)

3.vieta (inženierzinātes) - Gvido Bērziņam (12.m)

3.vieta (inženierzinātes) - Ievai Ločmelei (12.m)

atzinības - Jekaterinai Kaveckai, Orestam Kalniņam, Matīsam Landmanim

Paldies skolotājiem V.Hermanei, V.Gruntei, I.Skudrai, A.Sālzirnim, K.Antonevičam, I.Blumbergai, I.Ulmanei, Dz.Ozolai, A.Kaķītim!


2014./2015.m.g. arhīvs

2013./2014.m.g. arhīvs

2012./2013.m.g. arhīvs

2011./2012.m.g. arhīvs

2010./2011.m.g. arhīvs

2009./2010.m.g. arhīvs

2008./2009.m.g. arhīvs

SKOLOTĀJI 09.2014.

Meklē savu skolotāju?
Varbūt ielūkojies šeit?

skolotaji

ESI VESELS!

Vai zini, ka mutē var būt vairāk baktēriju, kā šūnu tavā ķermenī? Atgādinām, ka zobārstniecība un zobu higiēna līdz 18 gadu vecumam valsts apmaksātās programmas ietvaros ir PAR BRĪVU - tepat, mūsu skolā!
Izdevīgi piedāvājumi arī vecākiem par 18!

zobarsts

SEKO TWITERĪ!

YOUTUBE KANĀLS